Powitanie wiosny w Pruszkowie

Pruszków

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Pruszków przywita ją kolorowo i radośnie podczas spotkania przy tężni.

Już 21 marca przyjdzie do nas kalendarzowa wiosna! Mieszkańcy Pruszkowa przywitają ją kolorowo i radośnie podczas spotkania, na które zaprasza prezydent Pruszkowa Paweł Makuch. Wspólne powitanie wiosny odbędzie się 21 marca o godz. 17.00 przy tężni w Parku Kościuszki.

Barwny korowód przejdzie alejkami parku w stronę Pałacyku Sokoła przy akompaniamencie trąbek, fletu, wraz z doboszami Orkiestry Dętej Pruszkowianka. Na trasie korowodu na uczestników będą czekać niespodzianki: nowa wystawa „Pszczoły”, wiosenne upominki i gadżety miejskie. Na koniec zaplanowano koncert zespołu Rzępoliści z Miejskiego Ośrodka Kultury pod kierunkiem Jacka Łocza.

Tematem przewodnim korowodu będą pszczoły. Załóżcie coś żółtego, przynieście różnokolorowe kwiaty, a przede wszystkim weźcie ze sobą dobry humor i uśmiech! Niech korowód będzie barwny i radosny! Każdy kto przyniesie własnoręcznie zrobione kwiaty, może liczyć na niespodziankę. Technika wykonania dowolna: bibuła, papiery, a może zero-waste? Ważne, aby obudzić w sobie wiosenną kreatywność!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.