Powiesił się na bramie kościoła w Piastowie

Piastów

Otrzymaliśmy informację o mężczyźnie, który powiesił się na bramie jednego z kościołów w Piastowie. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy policję i prokuraturę.

Na nasz redakcyjny telefon otrzymaliśmy informację, że 22 lipca w nocy mężczyzna powiesił się na głównej bramie kościoła w Piastowie przy ul. Krakowskiej. Sprawdziliśmy tę informację. Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie potwierdza, że – 22 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie od przechodnia z Piastowa, jednak dalszych informacji udzieli Prokuratura – informuje asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie.

Poprosiliśmy zatem o komentarz Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie. – Potwierdzam, że 22 lipca doszło do samobójstwa na terenie kościoła w Piastowie. Był to obywatel Polski w średnim wieku. Ciało mężczyzny zostało przekazane do sekcji zwłok, ostateczna ekspertyza zostanie wydana prawdopodobnie pod koniec sierpnia – informuje Prokurator Krzysztof Sakowski – śledztwo jest w toku, przesłuchujemy świadków z otoczenia zmarłego oraz osoby, z którymi miał kontakt przed śmiercią. Na ten moment nie znamy bezpośrednich przyczyn tego zdarzenia, badamy każdy aspekt tej sprawy – dodaje Sakowski.

Sprawa jest prowadzona pod kątem art. 151 kk (Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5).

Do sprawy będziemy wracać.

Jeśli jesteś w kryzysie psychicznym, poproś o pomoc – rodzinę, znajomych – lub skontaktuj się z Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym 800 70 2222 (Całodobowo 7 dni w tygodniu), Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12 (całodobowo, 7 dni w tygodniu).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Powiesił się na bramie kościoła w Piastowie”

 1. Czeri pisze:

  Prokuratorze Krzysztofie Sakowski jeśli mogę tak się zwracać.
  Państwo Polskie niestety jest słabe nie ma co ukrywać nawet pod każdym aspektem z przykrością to piszę ponieważ struktury kraju upadną nie mówiąc już o stanie psychicznym każdego z Nas. Mieszkamy wk dołku
  Kondolencje dla rodziny.

 2. Znamy się nie tylko z widzenia pisze:

  To był wspaniały człowiek, który miał swoje słabości i problemy… Bardzo żałuję, że nikt mu nie pomógł w odpowiednim momencie… niech spoczywa w pokoju…

 3. moshe blubim pisze:

  W milanówku też mają fajny płot i z nazwy też dużo świadków by było ? . a tak – stało się bez rozgłosu i wszyscy szukają dziury gdziekolwiek ..

 4. PROROK pisze:

  Panie Prokuratorze. Dlaczego w tym jak i winnych tego typu dziwnych sprawach w ramach prowadzonego swojego postępowania nie wsczyna Pan postępowania wyjaśniającego w stosunku do swoich bliskich i dalszych kolegów/koleżanek, ze służb mundurowych? Gdzie feralnej nocy byli jeżeli człowiek powiesił się w centrum miasta a dopiero rano osoba postronna o zdarzeniu ich poinformowała?
  Czy na to nie ma paragrafu?
  Czy tak jest najłatwiej?
  Oskarżyć rodzinę, przechodniów… .
  Kto będzie płacił podatki na wasze wynagrodzenia jak wszystkich oskarżycie?
  Swoją drogą. Prokuratura , rozumiem posiada inne materiały / np., zapis monitoringu, etc./, jeżeli prowadzi postępowanie tylko i wyłącznie na podstawie podejrzenia samobójstwa.

 5. turirek pisze:

  Musiał być bardzo zdesperowany bo nie dostał rozgrzeszenia

 6. Konrad pisze:

  A może media tak mu wyprały mózg jak temu typowi co się podpalił pod pałacem kultury.

 7. Za namową pisze:

  Szatan go opętał

 8. Patryk pisze:

  Czyli ktoś „pomógł” mężczyźnie w targnięciu się na własne życie?

  • Psychologiczne podejscie pisze:

   Ano tak Da przypadki że ktoś psychicznie dołuje kogoś i w tym wypadku największy grzech ma ten który doprowadził do tej sytuacji .Dlatego nigdy nie oceniamy drugiej osoby bo nie wiemy co go trapi i dlaczego czyni to czy tamto

 9. Rabull pisze:

  Ofiara pedofilii?

 10. Mn pisze:

  Czyżby ktos molestowany. Kościół nadal bezkarny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły