Powiat pruszkowski wyremontuje Al. Marii Dąbrowskiej

Komorów

Powiat pruszkowski ogłosił przetarg na remont Al. Marii Dąbrowskiej w Komorowie. W tym znajdzie się także przebudowa skrzyżowania i jezdni.

Al. Marii Dąbrowskiej znajduje się w Komorowie i jest drogą zarządzaną przez powiat pruszkowski. Jej stan pozostawia wiele do życzenia, dlatego już niebawem droga przejdzie remont. Co zaplanowano w ramach modernizacji?

Zadanie obejmie remont drogi powiatowej na odcinku prawie 1 km wraz z remontem skrzyżowań z drogami gminnymi, zjazdów i chodników. Przebudowę przejdą także skrzyżowania z ul. Waldemara i H. Kotońskiego – tu pojawi się nowa sygnalizacja świetlna i chodniki. W związku z przebudową zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu. Do zadań wykonawcy będzie też należało przesadzenie drzewa wraz z jego trzyletnim utrzymaniem.

Na realizację projektu wykonawca będzie miał minimum 163, maksymalnie 310 dni od dnia podpisania umowy. Na oferty Starostwo czeka do 7 sierpnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Powiat pruszkowski wyremontuje Al. Marii Dąbrowskiej”

 1. Katastrofa pisze:

  Jak tylko to ruszą to zwalniam się z pracy. Tam są wieczne korki ciekawe co teraz tam będzie się robiło…

 2. WK pisze:

  według jakiego projektu będzie wykonywany ten remont?

 3. Mitoj pisze:

  Wreszcie….!

 4. nemo pisze:

  To będziemy mieli rozkopaną aleję na jesień i zimę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły