Poszukiwany przez sąd wojskowy wpadł na kradzieży

Region

Policjanci z Milanówka otrzymali zgłoszenie o kradzieży sprzętumuzycznego z jednego z miejskich klubów. Złodziejem okazał się 23-letni Marcin B., poszukiwany przez sąd wojskowy mieszkaniec sąsiedniej miejscowości. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Właścicielka klubu w Milanówku zgłosiła kradzież sprzętu muzycznego. Policjanci szybko wytypowali podejrzanego. Marcin B. był jednym z pracowników zatrudnionych do remontu klubu. Udali się do mieszkania w celu rewizji lokalu. Mężczyzny nie było w domu, jednak w obecności jednego z członków rodziny funkcjonariusze dokonali przeszukania. Znaleźli skradziony odtwarzacz CD.

Następnego dnia policjanci ustalili adres, pod którym przebywał podejrzany. Podczas zatrzymania Marcin B. miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu jego dokumentów okazało się, że jest również poszukiwany przez sąd wojskowy, który wydał nakaz doprowadzenia do aresztu.

Mężczyzna trafił go grodziskiego aresztu. Oprócz wykonania polecenia z nakazu sądu wojskowego mężczyzna odpowie za kradzież, za którą grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.