Poszukiwania na zbiorniku wodnym w Natolinie

Grodzisk Maz.

28 sierpnia do Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pozostawionych ubraniach na brzegu zbiornika w Natolinie. Trwają poszukiwania właściciela.

– Przed godz. 8.00 wpłynęło do nas zgłoszenie o pozostawionych rzeczach osobistych na brzegu zbiornika wodnego w Natolinie. Na miejsce wysłaliśmy strażaków z odpowiednim sprzętem. Został także zadysponowany specjalistyczny sprzęt z Warszawy. Sonarem sprawdzane było dno – informuje nas asp. Krzysztof Stefaniak z PSP w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu swoje działania przeprowadziła także policja – Na miejsce wysłaliśmy partol, który przeszukał okolice zbiornika, jednak właściciel nie został odnaleziony – mówi nam Oficer Prasowy KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Straż Pożarna prowadziła poszukiwania najpierw z wody i linii brzegowej. Teraz przeszukuje dno akwenu przy pomocy sonaru oraz nurków. Do tej pory nikogo nie znaleziono.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.