Poszukiwana zatrzymana przez dzielnicowych

Piastów

Dzielnicowi z piastowskiego komisariatu zatrzymali 32-latkę poszukiwaną przez Sąd Apelacyjny w Lublinie. Kobieta najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Dzielnicowi z Piastowa otrzymali informację o miejscu, w którym może przebywać kobieta, wobec której Sąd Apelacyjny w Lublinie wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu.

Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres i zatrzymali 32-latkę. Po czynnościach, zgodnie z dyspozycją sądu kobieta została przewieziona do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

Policjanci pruszkowskiej komendy przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Poszukiwana zatrzymana przez dzielnicowych”

 1. bmn pisze:

  Dzwoniłem ostatnio na policję.
  Chyba 12 razy, na różne numery.
  Chciałem coś zgłosić.
  Odebrali po półtorej godziny…
  Jak by komuś odcinali głowę to może liczyć tylko na siebie.

  • teodor pisze:

   telefony nagrywają automatycznie rozmowy , przekaż nagranie odpowiednim służbom a masz jak w banku że osoba na linii alarmowej skończy pracę .. jeśli kłamiesz to jesteś onucą putina i starasz się rozwalać własny kraj od środka . decyzja należy do ciebie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły