Posiadał marihuanę, grozi mu do 3 lat

Pruszków

Policjanci z Nadarzyna zatrzymali 33-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Usłyszał już zarzut, przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze.

Do zatrzymania doszło na terenie jednego z centrów logistycznych na terenie gminy. Dzielnicowi z Nadarzyna otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać narkotyki. Po odnalezieniu mężczyzny i przeszukaniu jego rzeczy, policjanci ujawnili w plecaku zawiniątko z suszem roślinnym.

Podejrzany został zatrzymany. Po wstępnych badaniach znalezionego suszu okazało się, że była to marihuana. – Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania 33-latka ujawnili kolejne porcje marihuany – relacjonuje kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Posiadał marihuanę, grozi mu do 3 lat”

 1. Adwokat pisze:

  Wypuścić. Chłopak myślał,że to oregano i zioła prowansalskie do pizzy.Pomylić się nie można?

 2. Przestępca pisze:

  Czy wy jesteście normalni?Bo policja to wiadomo że nie

 3. Jakimowicz pisze:

  Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

 4. Abadon pisze:

  Złapali leszcza , a grube ryby bezkarnie na wolności .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe