Posiadał 2,6 kg marihuany – trafił do aresztu

Pruszków

Michałowiccy policjanci zatrzymali 48-latka za posiadanie znacznej ilości marihuany i jej rozprowadzanie. Wobec mężczyzny zastosowano 2-miesięczny areszt tymczasowy.

Funkcjonariusze z posterunku w Michałowicach otrzymali informację o mężczyźnie, który posiada i rozprowadza narkotyki. Policjanci natychmiast przeszli do czynności sprawdzających, po czym udali się w teren.

Efektem ich pracy było wytypowanie 48-latka. Policjanci niezwłocznie udali się do jego mieszkania. Jak relacjonuje kom. Karolina Kańka z KPP w Pruszkowie – Ten, od razu „zaprosił” policjantów na piętro domu, gdzie ujawnili susz roślinny, łącznie ponad 2,6 kg marihuany. Funkcjonariusze pozyskali również materiał dowodowy świadczący o tym, że 48-latek udzielał środki odurzające. Rzecz jasna, mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci zabezpieczyli dowody, a materiał dowodowy przekazali Prokuraturze Rejonowej w Pruszkowie. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich sprzedaży.
Prokuratura wystąpiła także do sądu o zastosowanie wobec 48-latka 2-miesięcznego aresztu. Sąd przychylił się do wniosku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Posiadał 2,6 kg marihuany – trafił do aresztu”

  1. Ooo pisze:

    Kto by pomyślał. Taka porządna gmina…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły