Porozmawiajmy o zwierzętach. Spotkanie z Dorotą Sumińską

Ożarów Maz.

22 września w filii nr 1 Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Sumińską, lekarzem weterynarii, autorką wielu książek i po prostu przyjacielem zwierząt. Każdy kto kocha czworonożne stworzenia, i nie tylko, zaproszony jest na to wydarzenie.

Dorota Sumińska z zawodu jest lekarzem wterynarii. Na jej koncie znajduje się cała masa książek różnej kategorii, od poradników, biografie, powieści po publikacje przyrodnicze, a przede wszystkim te dotyczące zwierząt. Prowadziła takie programy telewizyjne, jak Zwierzowiec w TVP1 czy Między kuchnią a salonem w TVN. Sumińskiej nie brakowało też w radiu – Zwierzenia na cztery łapy w I Programie Polskiego Radia oraz Wierzę w zwierzę w Tok FM. Obecnie pracuje w swoim gabinecie weterynaryjnym na warszawskich Bielanach.

Podczas spotkania będzie można także pomóc innym zwierzakom zostawiając dla nich karmę. – W czasie spotkania będzie okazja do zakupu książek autorki po atrakcyjnych cenach. Zachęcamy również do wzięcia udziału w zbiórce karmy dla zwierząt, którą przekażemy wybranemu schronisku. Karmę można przynosić do siedziby Biblioteki w Józefowie. Spotkanie jest organizowane przy współpracy z Fundacją „Chcę mieć przyszłość” – mówi Monika Dziedzic, kierownik filii nr 1 w Józefowie, Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim.

Start: 22 września, godz. 18.00.
Miejsce: filia nr 1 w Józefowie, ul. Fabryczna 15.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/179577402586762/

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.