Porozmawiajmy o Pruszkowie – debata o bezpieczeństwie

Pruszków

Już niebawem kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie”. Tym razem tematem będzie bezpieczeństwo. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele urzędu oraz służb mundurowych i placówek oświatowych.

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza mieszkańców miasta do wzięcia udziału w spotkaniach z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie”. Najbliższe odbędzie się już 23 marca godz. 18.00 w sali konferencyjnej przy al. Armii Krajowej 46 (III piętro).

Tematem rozmów podczas spotkania będzie szeroko pojęte bezpieczeństwo w Pruszkowie. Poza mieszkańcami w spotkaniu udział wezmą: zastępca prezydenta Konrad Sipiera, komendant powiatowy policji w Pruszkowie, komendant pruszkowskiej straży miejskiej. Obecni będą także dyrektorzy pruszkowskich przedszkoli i szkół.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Porozmawiajmy o Pruszkowie – debata o bezpieczeństwie”

  1. Anonim pisze:

    Pruszków, bezpieczne miasto. Kiedyś jakiś gostek zaatakował mnie na Bolesława Prusa kuchennym tasakiem. W biały dzień. za to policja popija kawkę w radiowozach i spisuje przypadkowych przechodniów.

  2. karol gustaw pisze:

    bardzo dobry i potrzebny artykuł ! może dzięki niemu dowiemy się jakie są wyniki śledztwa w sprawie słynnej przejażdżki radiowozem bo jakoś ucichło w temacie .. strach na policję iść bo nie wiadomo kto przyjmie zgłoszenie i co potem zrobi ??

  3. robot pisze:

    Karać za bagatelizowanie, zamiatanie pod dywan, wyciszanie, ukrywanie, nie zgłaszanie przypadków przemocy. Powinno dotyczyć każdej przemocy ale na razie niech by poprzestać na dzieciach i młodzieży. Adresatem powinni być: policja, nauczyciele, księża, świadkowie. Często dyrektorki szkół „w trosce o dobre imię szkoły” wyciszają sprawy. Tyle że trzeba by zmienić prawo więc może jakaś petycja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły