Policyjny radiowóz na drzewie. W środku oprócz funkcjonariuszy jechały nastolatki

Region

W miejscowości Dawidy Bankowe (gm. Raszyn) doszło do kolizji radiowozu. W samochodzie oprócz funkcjonariuszy znajdowały się dwie nastolatki. – Trwają czynności wyjaśniające – zaznacza kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Policjanci zostali wezwani na interwencje dotyczącej pożaru. Po dotarciu na miejsce nie potwierdzili wcześniejszych informacji i zakończyli działania.

W drodze powrotnej funkcjonariusz stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Okazało się, że w radiowozie oprócz policjantów jechały również dwie nastolatki. Obie nastolatki udały się na pogotowie do Raszyna. Jedna z dziewczyn udała się później do szpitala i po opatrzeniu została wypisana do domu.

Sprawą zajmuje się już policja. – Trwają czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia drogowego. Prowadzimy również czynności, które mają wyjaśnić z jakiego powodu osoby postronne znalazły się w radiowozie – informuje kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 30

30 odpowiedzi na “Policyjny radiowóz na drzewie. W środku oprócz funkcjonariuszy jechały nastolatki”

 1. Dno totalne pisze:

  Przez takie i inne sytuacje byliście, jesteście i będziecie szmatami a nie stróżami prawa.

 2. polo pisze:

  A gdzie tam konia walili na służbie….. , a to w Piastowie chyba?

 3. Pis pisze:

  Do łopaty na grabaża

 4. Pis pisze:

  Tak śie pracuje w policji za nasze piniądze

 5. Ania pisze:

  Widocznie miotla się złamała a raczej rozbiła o drzewo i pod dywan się nie da zamieść.

 6. emeryt pisze:

  Pora umierać…

 7. Ax pisze:

  Już witali się z gąskami
  ….

 8. Pańswowpaństwie pisze:

  Cicho sza o tym zamiatamy pod dywan

 9. Tttttttt pisze:

  Czytałem, że policjanci wrócili już do służby…To kpina jakaś. Zabrali dziewczyny do samochodu, narazili na utratę zdrowia itd… to jacyś ponad prawem widzę, są..

 10. Komendant pisze:

  Znam kilku policjantów z naszego regionu.
  Mam wrażenie, że wszystko co robią, w swojej pracy, to po najniższej linii oporu.
  Poza tym, myślę też, po obserwacji tych policjantów, że ta praca jest mocno destrukcyjna dla zdrowia psychicznego.
  Jeden z tych moich znajomych, już drugą żonę z kolejnym dzieckiem zostawił, w zeszłym roku dla… 25 lat młodszej dupki 🙂
  Więc nic mnie nie zdziwi już, w zachowaniu policjanta.

  • robot pisze:

   B. Sienkiewicz miał realistyczne zdanie o policji za co stał się wrogiem nr 1 mundurowych. Komediant Szymczyk miał go pozwać z to. Chodziło glównie o kilka interwencji w których np rodzina wzywała policję żeby uchronić bliską osobę przed samozagładą. W wyniku działania mundurowych osoby straciły życie.
   Troszkę poznałem kilku policjantów. Pragmatyka i posłuszeństwo na pierwszym planie. Dla własnego dobra, dobra osoby zaprzyjaźnionej lub formacji ukręci się łeb każdej (niezbyt ważnej) sprawie, odwróci się kota ogonem, z przestępcy zrobi się ofiarę i na odwrót.
   Poszkodowani są usilnie zniechęcani w momencie zgłaszania. W godzinach nocnych nie doprosisz się o interwencję. Chyba że sprawa jest na gotowo, jest przestępca pojmany i kilku świadków tak żeby mieć statystykę.
   Nie masz gumowego kręgosłupa – nie wstępuj do policji.

  • Anonim pisze:

   Jak to ktoś dosadnie powiedział taki zawistny to by pewnie dla 5 lat młodszej dupki zostawił, ale ze nikt cię nie kupuje to biegasz po komentarzach i piszesz, ze się nie sprzedałeś.

 11. Oktawia pisze:

  Czemu nic o tym nie piszą na Pruszkowskiej Policyjnej stronie w swoich aktualnościach? 🤔

  • robot pisze:

   „Nie tylko takiego koguta możemy włączyć”
   „Spie*****jcie” – krzyknął policjant do dziewczyn po kraksie.
   „Cieszę się że się rozbiliśmy” – mówi dziewczyna bo nie wiedziała dokąd i po co jest wieziona która ponownie musiała znaleźć się w szpitalu.
   Więcej szczegółów bez trudu w necie. Co może być na oficjalnej stronie policji ? Coś w podobie do zarwania się stropu w komendzie głównej.

 12. zdalnie sterowani pisze:

  Trzeba przyznać niestety, że w dużej mierze ten zawód to patologia społeczna w obecnych czasach.. To skutek rewolucji seksualnej lat 60.. Dodam że generalnie zawsze tak było iż służby podległe pod prywatne instytucje z innych Krajów obcych kulturowo ( Izrael,Niemcy,USA,Wielka Brytania,UE) były bardzo opresyjne wobec ludności tubylczej ( najlepszym przykładem jest Afryka i jej kolonizacja siłą oraz część Azji, gdzie terroryści , służą interesom obcych mocarstw, ale to już skrajny, a najbliższym jest właśnie kolonia 3RP.

 13. Taki mamy klimat obecnie pisze:

  No cóz to chyba faktycznie czasy ostateczne.. Policja, Banki, NFZ i rządy większości krajów to po prostu zorganizowane grupy przestępcze uzurpujące sobie władze pod egidą „demokracji” .Gdy tylko sprawy przybierają w końcu zły dla nich obrót, używają siły i przewagi w ekonomii , technologii, az w końcu bezpośrednio przez służby i wojsko jak w Iraku, Syrii, Afganistanie, Ukrainie i za chwilę Polsce..

 14. robot pisze:

  Kontrolowanie siebie samych to oczywiście gwarancja rzetelności.
  Te dziewczyny mogą mieć <15l. dlatego zrobiła się mała chryja. Ale spoko. Polska policja w konfabulowaniu nie jest gorsza niż politycy Zjednoczonej Prawicy. Dlatego spodziewam się że ci policjanci zostaną bohaterami którzy ratowali te aniołki przed złem a na drzewo wjechali aby zapobiec znacznie gorszemu zagrożeniu.
  W sytuacji kiedy cała Polska (i nie tylko) śmieje się do rozpuku z Pierwszego nie możemy sobie pozwolić na kolejne podkopywanie autorytetu 😉 stróżów prawa.

 15. obcy pisze:

  Stoi opelek na parkingu policyjnym obok UG Michałowice…

 16. Richelieu pisze:

  Boże, strzeż mnie przed stróżami mymi, z wrogami jakoś radzę sobie sam.

 17. Anonim pisze:

  miały skończone 15 lat?

 18. Życzliwy pisze:

  Całą winę zrzucą na dziewczyny i wszystko zamiotą pod dywan. Udało się rozmyć sprawę z granatnikiem komendant, to taka sprawa, to mały pikuś.

 19. Zen pisze:

  Laski odbierali z ogniska ? Pikuś, dobrze że z granatnika nie strzelali

 20. Anonim pisze:

  Z polskich filmów o policji najbliższe rzeczywistości są Drogówka i Pitbull.

 21. robot pisze:

  Pewnie miały pełne usta roboty. Wystarczył jakiś kamień na drodze i bolesne ugryzienie gotowe. Trzeba było zjechać w ustronne miejsce.
  Teraz panowie naczytacie się i nasłuchacie bo wam się to należało. Za tą pryncypialność i umoralniające gadki przy byle wykroczeniu na drodze. Ale nie jesteście gorsi od własnego komedianta głównego.

 22. Andriej pisze:

  Tak się bawią za WASZE PIENIĄDZE ha ha ha Jeszcze podwyżki dostali a wy szare polaczki tyrajcie za marne grosze , płaczcie i plaćcie ha ha ha ha

  • Anonim pisze:

   A ty co tu robisz? Nie powinieneś być NA UPAine?

   • Totylkoja pisze:

    hmm,.. może przed komentarzem zastanowisz się czy piszący to na pewno przybysz,.. znam kilka osób używających ksywki Andriej i to 100% Polacy,.. Przewodni temat policjanci na gigancie,.. już słyszę w wiadomościach że te dziewczyny to same pchały się do radiowozu, a dzielni „milicjanci” nie chcieli użyć siły i pojechali z pasażerkami wbrew własnej woli,.. no cóż, ryba psuje się od głowy,..

 23. paca pisze:

  Najpierw stracił panowanie nad sobą i swoją pałką co dowodzi że jest zdrową tkanką społeczeństwa. Aczkolwiek durną.

 24. ehh pisze:

  wiadomo co musiały robić, że stracił kontrole nad autem. A mogli zaparkować pod jakimś laskiem XD

 25. Anonim pisze:

  Tak to właśnie pracują policjanci…
  Jak nie ma co robić to myśli się o du..ch. Więcej im powinni płacić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły