Policjanci szukają tego mężczyzny. Może być powiązany z oszustwami „na policjanta”

Piastów

Policjanci z komisariatu w Piastowie poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna może mieć bezpośredni związek z oszustwami metodą „na policjanta”, do których doszło kilka dni temu.

Kilka dni temu w Piastowie doszło do dwóch oszustw metodą „na policjanta”. Dwie seniorki straciły wtedy odpowiednio 32 000 zł i 26 000zł. Przestępcy, żeby wyłudzić pieniądze zadzwonili do poszkodowanych podając się za policjantów. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna może mieć związek z wyłudzeniem od mieszkanki Piastowa tej niższej kwoty. Funkcjonariusze w trakcie czynności zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem mężczyzny, który jest typowany do tego oszustwa. – Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji w Piastowie ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 24, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 820. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-piastow@ksp.policja.gov.pl – zaznacza kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Policjanci szukają tego mężczyzny. Może być powiązany z oszustwami „na policjanta””

 1. Adam pisze:

  jak kradnie to napewno z pis’u

 2. ooooossss pisze:

  wyglada jak Cristiano Ronaldo

 3. robot pisze:

  Dobrze rzyć, pisdzielcu.

 4. Anonim pisze:

  PO takich oto „wychodowala” nic nie robić a dobrze żyć.

  • Asd pisze:

   Ale jesteś tempak. Nie żyj już przeszłością nic to nie zmieni. Rozejrzyj się dookoła

  • robot pisze:

   Dobrze rzyć, pisdzielcu.

  • Szupli pisze:

   To przez ministra Kaczyńskiego, którego działania doprowadziły do skazania szefów mafii pruszkowskiej za kilkaset zabójstw na wyroki od 6 do 8 lat. Dzięki Ci śp. Prezydencie.

   • Autorytet pisze:

    Nie oczernij tego co nie może się bronić, bo będą psy lałý na twoją mogiłę z tuskiem donaldem na czele,

   • matełuszek pisze:

    Teraz kradną dużo grubiej kumple jego brata. Ale ich wsadzić może tylko inna ekipa.

 5. robot pisze:

  Nowe piękne komendy a w środku nadal średniowiecze. Oszust jest na linii a oni mówią żeby dać im spokój.

 6. Ten obcy pisze:

  Niech lecą pierdziec w pasiak na parę lat. Co za pałą trzeba być żeby się narażać za 60tys na dwóch lub trzech do podziału. Za robotę się brać a nie kombinować jak okrasc na parę groszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły