Pogoń za złodziejem czekolady

Region

Czekolada, kosmetyki i baterie. Za kradzież takich fantów odpowie 25-letni Jacek G., za to przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 28 grudnia około 17:30 patrol łączony składający się z funkcjonariusza policji i straży miejskiej dostał informację o kradzieży. Okazało się, że mężczyzna okradł jeden z milanowskich sklepów i zbiegł ochronie z łupem. Załoga natychmiast przystąpiła do poszukiwania złodzieja. Kilka minut później funkcjonariusze na ulicy Piłsudskiego zauważyli osobę odpowiadającą opisowi.

Mężczyzna na widok mundurowych rzucił się do ucieczki po drodze wyrzucając różne przedmioty. Po krótkim pościgu zatrzymano 25-latka i przewieziono na komendę. Wartość skradzionych czekolad, kosmetyków i baterii oszacowano na kwotę 600 złotych, towar został zwrócony właścicielowi sklepu. Zatrzymany Jacek G. odpowie przed sądem za kradzież, grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.