Podpalony warsztat w Piastowie [FILM]

Region

W nocy z poniedziałku na wtorek przy ul. Grunwaldzkiej w rejonie ulic Licealnej i Gimnazjalnej doszło do pożaru. Prawdopodobnie ktoś podpalił warsztat samochodowy.

>Do zdarzenia doszło około godz. 23.40. Pożar objął dwa samochody – Audi i Skodę, które znajdowały się w pobliżu warsztatu samochodowego.

W akcji gaśniczej udział brali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie. Na miejsce wezwano również policję.

Za film dziękujemy portalowi WawaHotNews24.com

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Podpalony warsztat w Piastowie [FILM]”

  1. Ada pisze:

    auta stoją na łące obok warsztatu, wygląda fatalnie, 200 metrów dalej w stronę Znicza jest warsztat na Bohaterów Warszawy i podobnie auta zawsze stoją od kilku do kilkunastu na pasie zieleni, trawy oczywiście już tam nie ma, dlaczego miasto na to nie reaguje, przecież codziennie sa tam patrole, chociażby SM

  2. ob.serwator kwiatek pisze:

    dawno dawno temu w brwinowie na biskupickiej koło szkoły zakonnic też palił się warsztat samochodowy. ciekawe czy te zdarzenia mają część wspólną ??

  3. Koment pisze:

    Mógłby ktoś się wziąć za te dziuple i stojące wszędzie wraki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły