Pobili nastolatka i znęcali się nad nim. Sprawę skomentował minister Ziobro.

Pruszków

Grupa nastolatków z Pruszkowa pobiła, znęcała się nad swoim rówieśnikiem, po czym nagranie z tego zdarzenia trafiło do sieci. Sprawa trafiła do sądu. Skomentował ją także Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Brutalne nagranie, na którym widać, jak nastolatki biją i znęcają się nad swoim rówieśnikiem trafiło do sieci i do mediów. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała sześć osób w wieku 14-16 lat. Wśród nich jest także osoba, która nagrywała całe zdarzenie.

Jak czytamy na twitterze Komendy Stołecznej Policji, w sprawie zabezpieczono kilka nagrań. W toku czynności pojawiły się nowe okoliczności.

– Policjanci zabezpieczyli więcej nagrań. Badane są także zdarzenia, które miały miejsce przed tym pobiciem. Okazało się, że trzy osoby spośród napastników – dwie dziewczyny i jeden chłopak – 3 marca byli zatrzymani na terenie Pruszkowa za popełnienie podobnych czynów – komentuje nadkom. Sylwester Marczak, Rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji. Wszystkie okoliczności są weryfikowane przez pruszkowskich policjantów.

Dalsze czynności będzie prowadził sąd ds. nieletnich. Najprawdopodobniej weźmie on pod uwagę także poprzednie zdarzenia, w których brała udział część agresorów. Nastolatkom grozi umieszczenie w zakładzie poprawczym, jednak o wymiarze kary zadecyduje sędzia.

Do sprawy odniósł się Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Pobili nastolatka i znęcali się nad nim. Sprawę skomentował minister Ziobro.”

 1. Młodzież pisze:

  Dreski kapturek nowiuśkie adidaski i pewnie pato hip hop na smartfoniku rozwalony na cały głos

 2. Asachali pisze:

  Dacie ich mnie ja ich wywiozę i nikt ich więcej nie zobaczy

 3. Dimitryj pisze:

  Niedługo wejdą RUSKIE to zrobią porządek w tym m

  • Anonim pisze:

   Akurat za Ruskich to oni by panowali, bo mentalność mają identyczną jak te zwierzęta.

 4. Miluś pisze:

  Chłopcy z miasta. Widzimy się na Studziennej. Wiadomo o co chodzi.

 5. paca pisze:

  Ofiara lub jej rodzice powinni mieć możliwość niezwłocznego zablokowania nagrań lub innych form przekazu pozwalających na identyfikację poszkodowanego. Przyjmujący zgłoszenie powinien o tym poinformować. Często jest tak że o ile samo zdarzenie da się z trudem jakoś przyjąć to późniejsza „popularność” jest nie do zniesienia. Trauma nie będzie miała końca jeśli będzie się wyczuwać drwiące uśmieszki za plecami a może to być „w dobrym tonie”.
  Tak było w głośnym przypadku syna posłanki ze Szczecina. Oby ostatni raz.

 6. GTx pisze:

  Mimo, że PIS to nie moja bajka, ale jak już tak wysoko zaszło, że Ziobro się zainteresował tą sprawą,
  to małolaty mają pozamiatane i to mocno.
  Jakim trzeba być skończonym matołem, by na samym początku życia, już tak je sobie skomplikować.

 7. robot pisze:

  Takie parszywe gnoje są jak stado szakali. Chociaż pewnie obrażam te zwierzęta. Mają g.wno we łbie ale mają zwierzęce instynkty. Wyczuwają potencjalne ofiary. Często są to nastolatkowie którzy wychowują się bez ojców. Nie każdy ojciec jest herosem ale na ogół daje ważne wsparcie szczególnie chłopakom. Można odejść od żony ale facet który zostawia syna samego jest śmieciem.

  • Dr. Huckenbush pisze:

   Wszystko się zgadza co mówisz. Pozatym te cwaniaki zawsze są agresywne w grupie, kiedy mają przewage dużą nad kimś innym.

 8. Rafał pisze:

  Ziobro do dzieła

 9. ZZ pisze:

  Sprawcy tego zachowania zostaną ukarani zgodnie z prawem.
  … chyba…
  … chyba że któreś ma rodzinę w …

 10. Więcej pisze:

  Więcej walk pato fame mma w klatkach i patojutuberów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły