Pobił i okradł konkubinę

Region

12 lat więzienia, taki maksymalny wyrok może dostać 47-letni mężczyzna, który pobił a następnie okradł swoją konkubinę.

Kilka dni temu do grodziskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o rozboju. Zgłaszająca przestępstwo kobieta poinformowała funkcjonariuszy o zdarzeniu, podczas którego była bita, popychana i duszona. W efekcie rękoczynów doznała połamania żeber oraz innych obrażeń ciała. Pokrzywdzona wyznała, że agresorem był jej konkubent, od którego chciała odejść. Okazało się również, że mężczyzna po całym zdarzeniu zabrał z mieszkania kobiety wartościowe rzeczy, ukradł samochód wraz z telefonem i innymi przedmiotami znajdującymi się w aucie.

Po otrzymaniu zawiadomienia funkcjonariusze ustalili, że 47-latek jest poszukiwany przez komornika. Policjanci udali się do mieszkania mężczyzny znajdującego się na terenie Warszawy. Maciej K. na widok mundurowych był bardzo zaskoczony. Mężczyzna został zatrzymany, a skradzione przedmioty zabezpieczone.

Prokurator zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 47-latka na okres 3 miesięcy. Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego ustalają czy Maciej K. nie jest sprawcą innych przestępstw na szkodę konkubiny i jej rodziny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe