Pobił szwagra, teraz ma zakaz zbliżania się

Region

Na jednej z posesji w gminie Jaktorów doszło do rodzinnej awantury. Pobity został 64-letni mężczyzna. Sprawcą okazał się 42-letni szwagier ofiary. Policja zatrzymała agresora tuż po zdarzeniu, a prokurator nałożył na niego środki zapobiegawcze.

Jaktorowscy policjanci zostali wezwani do domowej awantury. Okazało się, że jej trakcie 64-letni mężczyzna został brutalnie zaatakowany przez swojego szwagra. Ofiara doznała poważnych obrażeń tułowia, głowy i twarzy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Funkcjonariusze niedługo o zdarzeniu zatrzymali sprawcę. 42-letni szwagier poszkodowanego został objęty policyjnym dozorem. – Mężczyźnie wydano również zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego członka rodziny na odległość 30 metrów. Spowodowanie uszkodzenia ciała zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Pobił szwagra, teraz ma zakaz zbliżania się”

  1. Ten z rodziny pisze:

    Śfagier to nie rodzina (zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego członka rodziny)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły