Po raz kolejny złapany na „podwójnym gazie”

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 41-latka po spowodowaniu kolizji. Mężczyzna był nietrzeźwy, za co odpowie przed sądem. Po sprawdzeniu kartoteki okazało się, że to nie pierwsze takie przewinienie na koncie kierowcy.

W poniedziałek, 23 stycznia, przed godz. 18.00, funkcjonariusze z grodziskiej komendy zostali wezwani do kolizji w Podkowie Leśnej. Na miejscu okazało się, kierujący fordem uderzył w słup energetyczny. Policjanci szybko ustalili co było przyczyną kolizji. Po badaniu trzeźwości okazało się, że 41-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze sprawdzili także bazę danych. Tu również znaleźli powód do jego odpowiedzialności karnej za złamanie prawa. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Powodem tej decyzji sprzed kilku lat również był ujawniony stan nietrzeźwości za kierownicą pojazdu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Jakie są dalsze kroki w stosunku do kierowcy? Stanie on przed sądem i odpowie za oba przestępstwa: za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i mimo cofniętych uprawnień. Grozi mu za to nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Po raz kolejny złapany na „podwójnym gazie””

  1. paca pisze:

    Utaplac ryja lachudrze w śmierdzącym lajnie. Tak by poczuł zapach i smak, jak prawdziwy śmieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły