Płonie dom weselny w Pruszkowie

Pruszków

22 września w godzinach popołudniowych doszło do pożaru sali weselnej w Pruszkowie.

W piątek, w godzinach popołudniowych w sali weselnej w okolicach ul. Zdziarskiej w Pruszkowie wybuchł pożar. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że prawdopodobną przyczyną pożaru było spięcie w skrzynce elektrycznej. Pożar wybuchł podczas wesela, straż pożarna ewakuowała ok. 150 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało

Na miejscu działa kilka jednostek straży pożarnej z Pruszkowa, a także z innych gmin, m.in. Borzęcina. – Działamy z powietrza, z podnośników i drabin. Próbujemy opanować pożar na dachu i poddaszu, próbujemy przedostać się przez konstrukcję do wnętrza – informuje rzecznik pruszkowskiej straży pożarnej kom. Karol Kroć.

filmy dzięki uprzejmości Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Płonie dom weselny w Pruszkowie”

 1. Radek pisze:

  To obok pięknego Osiedla przy Pałacu !

 2. Ignorante pisze:

  Kiedyś była to fajna sala weselna na uboczu w cichym miejscu, teraz w koło bloczyska ahhhh te zagospodarowanie terenu 🙁

 3. Megabazeus pisze:

  Nie potrzebowali fotowoltaiki, żeby dach puścić z dymem? Tam musiały być kable poskręcane na zywca i stąd poszło zwarcie.

 4. Wacek pisze:

  Jest to zupełnie nie zrozumiałe. Gdyby instalacja elektryczna była prawidłowo zrobiona, nie miało prawa coś takiego się wydarzyć. Odpowiednio zestopniowane bezpieczniki, bezpieczniki różnicowo-prądowe, które w ułamek sekundy wyłączają prąd nawet kiedy na izolacji jest minimalne przebicie itd. Znam sytuacje, że właściciel włożył drut, albo śrubokręt zamiast bezpiecznika. W przypadku jakiegoś przebicia robi się wtedy w lokalu bomba. Obecnie na słupach nie ma bezpieczników. Prąd płynie aż wywali na głównym transformatorze. Ale reakcję na takie przebicie można porównać z walnięciem pioruna.

 5. No cóż pisze:

  Już od dwóch tygodni były tam notoryczne problemy z prądem. Widać szkoda było usunąć porządnie usterkę.

 6. dobry człowiek pisze:

  Mimo wszystko najlepsze życzenia na nowej drodze życia.

 7. obecna... pisze:

  Jak w ogóle mogło dojść do takiej tragedii…niewyobrażalne zaniedbanie
  wyprawili wesele… „na cztery fajery”…

 8. Anonim pisze:

  A Sipiery tam nie było? On ma sposób na wszystko

 9. Kreska pisze:

  Tylko współczuc zarowno mlodym jak wlascicielowi .jedni mają trudny start a dródzy ciezki koniec.Młodym życzyc goracego uczucia i powodzenia a właścicieowi sił by to odbudowac

 10. Sasiadka pisze:

  Straszna tragedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły