Plany rozbudowy dw 718 i 719. Będzie spotkanie z mieszkańcami

Pruszków

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich przygotował już projekt rozbudowy dróg wojewódzkich 718 i 719 na terenie Pruszkowa. Mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z dokumentacją na specjalnym spotkaniu.

W środę 18 października odbyło się spotkanie w siedzibie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, którego tematem było zaprezentowanie i omówienie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 718 od węzła autostradowego „Pruszków” do skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 719 z ul. Partyzantów oraz rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 719 od skrzyżowania z ul. Partyzantów do granicy m. st. Warszawa.

W ramach tej dokumentacji przygotowano m.in. projekt rozbudowy ul. Poznańskiej (dw 718) o dodatkowe pasy ruchu oraz budowę dwóch nowych wiaduktów nad torami PKP

Niebawem mieszkańcy Pruszkowa sami będą mieli możliwość zapoznania się z projektem podczas spotkania, które odbędzie się 14 grudnia o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 10 przy ul. Pływackiej 16 na małej sali gimnastycznej.

Dokumentacja projektowa jeszcze przed spotkaniem zostanie udostępniona przez spotkaniem w wersji elektronicznej na stronie www.pruszkow.pl.

Na grudniowe spotkanie zapraszają Paweł Makuch, prezydent miasta Pruszkowa i jego zastępca Konrad Sipiera.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Plany rozbudowy dw 718 i 719. Będzie spotkanie z mieszkańcami”

 1. parzniewianin pisze:

  POwiat Pruszkowski -zagłębie magazonowo – hurtowe. Budowa wiat magazynowych jest znacznie tańsza od budowy fabryk.

 2. Rafik pisze:

  Ciężarówki to rozwój regionu.
  Ciężarówki to pieniążki dla gminy.

 3. Brwinowianin pisze:

  Jeśli jest w planach poprowadzenie ruchu w sposób możliwie bezkorkowy, tzn. wiadukty ( a pod spodem ronda dla ruchu lokalnego )zamiast skrzyżowań ze światłami to fajne, ale nie sądzę żeby teraz Polskę było stać na cokolwiek kiedy złodzieje – ” lepkie ręce” – z PO-KO POwrócili do władzy !!!

  • chyba wystarczy pisze:

   „lepkie ręce odchodzą”, na odchodne między innymi firmom szumowiny i majkta sprezentowali miliony na działalność, po prostu dbają o rodziny, ale swoje.

 4. Raźny pisze:

  Oby poza TRANZYTEM uwzględnili też ruch Lokalny\MIEJSKI – bo znowu zrobią prio. dla Ciężarówek, a osobówki będą się musiały między nie wciskać – pomimo że chcą tylko z 'dzielni’ do 'dzielni’ przejechać 💁

 5. Anonim pisze:

  Aha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły