Plantacja marihuany zlikwidowana w Otrębusach

Region

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego i pruszkowskiej policjiprzechwycili blisko 10 kilogramów marihuany w prywatnej posesji w Otrębusach. Narkotyki są warte około 200 tysięcy złotych.

Hodowla konopi indyjskich była profesjonalnie zorganizowana. W pomieszczeniach były zainstalowane specjalne systemy wentylacyjne i grzewcze. Funkcjonariusze zarekwirowali około 70 doniczek z marihuaną, worki zawierające suszony narkotyk oraz amfetaminę.

Na miejscu zatrzymano Andrzeja S. i Krzysztofa K., którzy opiekowali się plantacją. Kilka godzin później w Pruszkowie zatrzymany został Marek S., odpowiedzialny za organizację całego procederu.
 
Gram marihuany kosztuje na rynku około 30 złotych. Hurtowa wartość przechwyconych narkotyków może wynosić nawet do 200 tysięcy złotych. Narkotyki produkowane w Otrębusach trafiały na pruszkowski i stołeczny rynek.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.