Płacili tylko za część zakupów

Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzieże artykułów z jednego ze sklepów. 66-latek i 63-latka robiąc zakupy przy kasie płacili tylko za cześć produktów.

Kilka dni temu funkcjonariusze grodziskiej policji zostali wezwani do jednego ze sklepów na terenie miasta. Okazało się, że w placówce handlowej doszło do kradzieży. Na miejscu został ujęty 66-letni mężczyzna – klient, który ukradł asortyment o wartości 100 zł. Funkcjonariusze zabrali mężczyźnie skradzione przedmioty i ukarali go mandatem za popełnione wykroczenie.

Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna na swoim sumieniu ma jeszcze inne kradzieże. Po dokładnej analizie monitoringu okazało się, że policjanci mieli rację. 66-latek w tym sklepie trzykrotnie robił zakupy i płacił tylko za cześć produktów. Pomagała mu 63-letnia kobieta.

W domu podejrzanej pary policjanci znaleźli kilka przedmiotów zabranych ze sklepu. Po zebraniu materiałów oboje usłyszeli zarzuty kradzieży mienia. Właściciel sklepu wycenił wartość zabranych produktów na kwotę 600 zł.

66-latek i 63-latka przyznali się do popełnionych czynów i dobrowolnie poddali karom. Czynności w tej sprawie nadzoruje grodziska prokuratura.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Płacili tylko za część zakupów”

  1. ŚwiRek pisze:

    Do kopalni ich a nie do więzienia do kopalni lato się Kąnczy a węgiel potrzebny bo zima idzie po przeżucali by z miesiąc zczasu zadarmo trochę węgla to kuźwa by i im się odechciało kradzieży w sklepach taka prawda do roboty szufla węgiel kopać bo zima ma być zimna ostro mroźna ha ha he he

  2. Anonim pisze:

    Dlaczego potraktowali to jako kradzież? Skoro robili zakupy a ukrywali część produktów przed kasjerem to wprowadzili go w błąd, a więc należałoby to traktować jako oszustwo, a tu nie ma limitu kwotowego i zawsze jest to przestepstwo. Trzeba dojeżdżać złodziei, stare pokolenie to bezduszne mendy, które nie potrafi żyć uczciwie jak my młodzi i pracowici. Zawsze mieli wszystko za darmo i teraz nie potrafia uczciwie pracowac…

  3. Parasol pisze:

    Głupi płaci, cwaniak wpuszcza towar do gaci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły