Pijany za kółkiem z dwojgiem dzieci w aucie

Grodzisk Maz.

Grodziscy funkcjonariusze podczas kontroli w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali aż 9 nietrzeźwych kierujących. Wśród nich znalazł się pijany 42-latek, który przewoził dwoje dzieci.

Kontrole drogowe prowadzone przez policjantów na terenie powiatu grodziskiego zwłaszcza w okresie wakacyjnym mają na celu zatrzymanie kierowców, którzy stwarzają zagrożenie na drodze. W ostatnim czasie zatrzymano dziewięciu nietrzeźwych kierowców. Dwóch z nich spowodowało kolizje drogowe. Kolejnych dwóch próbowało przekupić funkcjonariuszy, za co zostali obciążenia dodatkowymi zarzutami.

Także jednym z dziewięciu zatrzymanych był 42-latek kierujący subaru. Został zatrzymany we wtorek, 28 czerwca, ok. godz. 15.00 w Janinowie. Okazało się, że mężczyzna w wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile alkoholu. W tym stanie przewoził on dwoje dzieci w wieku 6 i 13 lat. Dodatkowo obejmuje go jeszcze 2-letni zakaz prowadzenia pojazdów nałożony przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach.

Kierowca po wytrzeźwieniu odpowie karnie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Policjanci skierują również wniosek do sądu o sprawdzenie sytuacji opiekuńczej dzieci, które były jego pasażerami – dodaje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pijany za kółkiem z dwojgiem dzieci w aucie”

  1. Igi pisze:

    Masakra. Alkoholik i potencjalny zabójca.

  2. Swirek pisze:

    Odrazu go do kopalni węgiel niech przezuca za darmo tak by się na uczył a nie dowiezienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły