Pijany kierował ciężarówką

Pruszków

Dla kierowcy ciężarówki zatrzymanego przez policjantów z pruszkowskiej drogówki 13 września okazał się pechowy.

W samo południe funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego z pruszkowskiej komendy odbywali służbę na ulicach Pruszkowa. Na ul. 3 Maja zatrzymali wówczas kierującego samochodem ciężarowym marki MAN. Podczas kontroli trzeźwości okazało się, że 61-latek miał 1,501 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jazda pod wpływem alkoholu to brak wyobraźni i odpowiedzialności za swoje postępowanie – komentuje asp. sztab. Edyta Bednarczyk. Kierujący często nie zdają sobie sprawy, że w takim stanie stanowią zagrożenie na drodze nie tylko dla siebie samego, ale przede wszystkim dla innych uczestników – dodaje Bednarczyk.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie. Mężczyźnie za przestępstwo kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pijany kierował ciężarówką”

  1. Uważaj pisze:

    Uwaga!!! Na ciemnoskórych osobników którzy jeżdżą pustą wywrotką z resztką miału na skrzyni ładunkowej. Proponują zamówienie węgla po 1500 zł za tonę, biorą zaliczkę, wystawiają lewy kwit i już się nie pojawiają. Moja sąsiadka dała im 1000 zł. Jest to NIEBIESKIE IVECO DAILY NA REJESTRACJI „PGN”. Niestety numery są od Daewoo Matiza. Krążą w Brwinowie oraz Podkowie leśnej i Żólwinie

  2. Tomek pisze:

    Poprosimy o podanie narodowości, bo opinia publiczna gotowa pomyśleć, że to polak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły