Piastowianie porozmawiają o bezpieczeństwie

Piastów

7 grudnia o godz. 18.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Tysiąclecia w Piastowie odbędzie się debata społeczna. Tematem będzie bezpieczeństwo.

Czy mieszkańcy Piastowa czują się bezpiecznie w przestrzeni publicznej? Jakie przestępstwa są najczęściej popełniane na terenie miasta? Które z nich są najbardziej uciążliwe społecznie? Jakie są priorytety w działaniach dzielnicowych?

Na te i podobne pytania odpowiedzą funkcjonariusze policji obecni podczas debaty o bezpieczeństwie w piastowskim MOSiR-ze. Dzięki wymianie informacji z mieszkańcami o realnie występujących zagrożeniach i problemach, możliwe jest utworzenie „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. To także umożliwienie odpowiedniego ułożenia priorytetów w działaniach dzielnicowych.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania – zachęca kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Piastowianie porozmawiają o bezpieczeństwie”

 1. olo pisze:

  jak Policja będzie się bała bandziorów a nie odwrotnie to nic z tego nie będzie. Na sam widok Pana Policjanta bandzior ma mieć mokro w spodniach. Ale jak Policja łapie banadziorów a niezawisli ich wypuszczają bo to nieetyczne kogoś w więzieniu trzymać to czego oczekiwać.

 2. Malarz pisze:

  Bezpiecznie w Piastowie to było ostatnio za czasów Mutantów. Nigdy to miasto nie przeżyło takiego rozkwitu gospodarki i inwestycji

 3. 🤣😂🤣😂 pisze:

  😂🤣😂🤣 na każdej „stacji” ładowania elektryków czyli wiat dla meneli żeby deszcz im nie wpadał do alkoholu jest ich pełno centrum Piastowa pod stacja to samo od lat z tym sobie nie potrafią poradzić ale będą robić spotkania żeby ktoś za to przytulił kasę.

 4. Anonim pisze:

  proponuje zrezygnować z 2 pasmowego ronda na jednopasmowe w pruszkowie na poznańskiej jedno pasmowe raczej się sprawdza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły