Piastów poszukuje przewoźnika dla linii P-1

Piastów

Piastowski Urząd ogłosił przetarg na obsługę linii autobusowej P-1. Umowa z nowym przewoźnikiem będzie obowiązywała od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku.

Linia P-1 to wewnętrzna linia autobusowa Piastowa. Przejazdy nią są bezpłatne. Autobusy kursują od przystanku Ogińskiego poprzez dworzec PKP Piastów, ul. Błońską, ul. Warszawską i kończy ponownie na przystanku Ogińskiego.

Według magistratu przewidywana ilość wozokilometrów wynosi prawie 86 tys. Do tego 1,7 tys. km doliczone na nieprzewidziane objazdy. Przejazdy linią P-1 będą odbywać się w dni powszednie i w soboty, według obowiązującego rozkładu jazdy. Pojazdy, które obsłużą linię, będą wyposażone w niezbędny sprzęt i nadajnik GPS do śledzenia pojazdów, historii tras wraz z czasami przejazdów.

Nowy przewoźnik miałby realizować przejazdy przez cały 2023 rok. Na oferty Urząd Miasta Piastowa czeka do 12 grudnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.