Parking przy ul. Sadowej już gotowy

Pruszków

W Pruszkowie przy ul. Sadowej w Pruszkowie powstał parking, który ułatwi pozostawienie pojazdów w rejonie przystanku WKD Tworki.

Przy u. Sadowej powstał parking „Parkuj i Jedź”. Do dyspozycji kierowców jest tu 27 miejsc postojowych w tym miejsce dla osób z niepełnosprawnościami. Dobre wieści mamy również dla wszystkich tych, którzy do tej pory do przystanku WKD Tworki docierali na rowerach. Na parkingu powstała wiata rowerowa z miejscem na 20 jednośladów.

Warto zaznaczyć, że oprócz samego parkingu wykonano tu również szereg innych prac obejmujących m.in. budowę drogi gminnej oraz niezbędnej infrastruktury technicznej: kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, systemu monitoringu miejskiego, systemu zajętości parkingu, stacji ładowania rowerów elektrycznych, platformy pod stację wypożyczania rowerów, stojaków rowerowych z zadaszeniem, budowę sieci oświetlenia parkingu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Parking przy ul. Sadowej już gotowy”

 1. Rjm70 pisze:

  Jprdl. Ludzie to mają problemy. Dostają darmowy parking i nie wiedzą, że mogą przejść do WKD przez teren szpitala otwarty 24h. 200 m do pokonania pieszo, a niektórym marzy się pewnie taśmociąg jak na megaterminalach lotniskowych.?

  • 110011010 pisze:

   Prezentujesz typowe myślenie zniszczonego komunizmem dziadersa, dla którego fuszerka i urzędnicza głupota za publiczne pieniądze są czymś naturalnym.

  • Salowa pisze:

   Ludzie nie chcą tamtędy chodzić, przez jakiś szpital gdzie trzymają wielu morderców bo na przestrzeni dwudziestu lat dokonano tam kilkunastu zabójstw. Jeszcze nocą tamtędy chodzić, no super.

 2. Elegancko pisze:

  Totalny nie wypal !! Jak mam dojść do przystanku WKD Tworki ?? I mistrzowska jest ścieżka rowerowa na parkingu… Dobre miejsce na spoty samochodowe lub dla fanów WKD… Żeby pooglądać pociągi….
  Parking na uboczu. Komu i dla kogo ?

 3. Janusz pisze:

  Ale szpetnie i tanio wygląda. Szczególnie ta wiata z najtańszych komponentów. Wystarczy kopnięcie i wyleci.

 4. Kath pisze:

  Potrzebny jak ząb w doopie

 5. lokka pisze:

  niestety jednocześnie WKD zamknęła ścieżkę pomiędzy tym parkingiem a peronami, taka sytuacja /koordynacja

 6. One pisze:

  Najlepsza jest ścieżka rowerowa 50m.

 7. Lala pisze:

  7 miesięcy budowy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły