Aktualizacja: awaria oświetlenia w Parku Mazowsze

Region

Od pewnego czasu w Parku Mazowsze nie działają latarnie. A oświetlenie było modernizowane w ubiegłym roku.

Latarnie nie działają od pewnego czasu. Wieczorem w parku jest zupełnie ciemno. Przypomnijmy, że cały kompleks był modernizowany w ubiegłym roku. Naprawom poddano wówczas również oświetlenie.

– To zwykła awaria. Zaraz zgłoszę to do konserwatora – powiedział wiceprezydent Pruszkowa, Andrzej Królikowski. – Nie wiedziałem o tym problemie. Dziękuję za interwencję – dodał.

W firmie „Święcki”, która wygrała przetarg na konserwację oświetlenia w całym Pruszkowie, otrzymaliśmy zapewnienie, że jeszcze dziś ekipa naprawcza pojawi się na miejscu.

Naprawa jednak może nie być łatwa. Jak powiedzieli nam wędkarze, którzy na Glinkach Hosera łowią ryby, oświetlenie nie działa od grudnia. Możliwe, że przyczyną jest zalana skrzynka (na zdjęciu).

Przy okazji wynikły inne bolączki. W Parku Mazowsze brakuje koszy na śmieci przez co w wielu miejscach jest bardzo brudno. Brakuje również przenośnych toalet. Wędkarze mówili, że czasem na chodnikach, czy trawnikach można napotkać na odchody nie tylko psie…


(fot. BS)

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.