Park of Poland na ostatniej prostej

Wygląda na to, że niebawem będzie można skorzystać z parku wodnego Suntago Wodny Świat, który znajduje się we Wręczy pod Mszczonowem. Kiedy?

Złożono wniosek o pozwolenie na użytkowanie. Po kontroli Państwowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Żyrardowie inwestor otrzyma zielone światło, aby otworzyć Park of Poland, czyli największy kryty park wodny w Europie. – W związku ze złożonym do tutejszego organu wnioskiem o udzielnie pozwolenia na użytkowanie inwestycji pn.: Park of Poland, zlokalizowanej w miejscowości Wręcza (gm. Mszczonów) uprzejmie informuję, że termin przeprowadzenia przez organ kontroli obowiązkowej obiektu przewidziano w dniach 03.02.2020 r.– 07.02.2020 r. – mówi nam Monika Butt – Hussaim, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Żyrardowie.

To kiedy dokładnie będzie można korzystać z tego przybytku zależy głównie od inwestora, który udzielił nam dość ogólnej odpowiedzi na to pytanie. Poinformowano naszą redakcję, że otwarcie nastąpi w pierwszym kwartale tego roku. Jednak wydaje się możliwe, że bramy zostaną otwarte na ferie zimowe. Byłby to doskonały czas. Czy tak się stanie? Zobaczymy. Przypomnijmy tylko, że ferie na Mazowszu trwają od 10 do 23 lutego.

Obiekt zaoferuje: 18 basenów o łącznej powierzchni 3,5 tys m kw., 32 zjeżdżalnie, 10 saun, maszynę Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, 740 plam przywiezionych z egzotycznych zakątków świata, a także bary i restauracje z różnorodną ofertą.

Głównymi sponsorami zostali Samsung i Pepsi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.