Park Lasockiego będzie jak nowy

Milanówek

Urząd Miasta Milanówka ogłosił przetarg na zagospodarowanie parku im. Michała Lasockiego. Teren wypięknieje!

Park im. Michała Lasockiego znajduje się w północnej części Milanówka, w rejonie ul. Piaski i Parkowej. Jest pozostałością po dawnym terenie leśnym, który otaczał Dwór Lasockich. Dzisiaj widać, że skwer potrzebuje odnowienia.

Urząd Miasta Milanówka ogłosił przetarg na zagospodarowanie terenu parku w ramach projektu „Poprawa jakości środowiska miejskiego poprzez zagospodarowanie terenów zielonych na obszarze Gminy Milanówek”. Co będzie zaliczało się do tych prac?

Wykonawca będzie miał za zadanie rozebrać ścieżki parkowe, a także elementy wyposażenia terenu. Będzie musiał zadbać o drzewostan – usunie obumarłe i obumierające drzewa i krzewy.

Miejsca tu nie będzie też na inwazyjne gatunki roślin. Park zyska nowe alejki oraz place wypoczynkowe. Będą tu również elementy małej architektury, a także ścieżka edukacyjna z urządzeniami sprawnościowymi. Zaplanowano też nasadzenia roślinnością izolacyjną.

Na oferty milanowski Urząd Miasta czeka do 21 lutego 2023 roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Park Lasockiego będzie jak nowy”

  1. pilot pisze:

    Park był remontowany przez burmistrz Kwiatkowską i burmistrza Wysockiego pieniądze na remont przeznaczyć na inne cele a nie remontować co każdą kadencje to jest marnotrawienie pieniędzy

  2. korek pisze:

    Bardzo dobry pomysł. Oby był jak najszybciej zrealizowany.

  3. wgrtygrwe pisze:

    A po otwarciu ofert okaże się, że urząd ma połowę kwot z ofert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły