Panele, dywany, wykładziny — co wybrać na podłogę? Poradź się profesjonalistów!

Art. Sponsorowany

Poszukiwanie inspiracji i tworzenie projektów aranżacji to chyba najprzyjemniejsza część przedsięwzięcia, jakim jest remont i urządzanie mieszkania. Jednocześnie nie zawsze łatwo jest wybrać najlepszą opcję. Jedną z takich trudnych decyzji jest to, co położyć na podłogę do salonu, przedpokoju, kuchni i innych pomieszczeń. Różnorodność materiałów wykończeniowych jest ogromna; każdy z nich nie tylko nieco inaczej się prezentuje, ale ma zupełnie inne właściwości, wpływające bezpośrednio na jego funkcjonalność. Dlatego w salonach Komfort znajdziesz nie tylko wszystko, co najlepsze na podłogę, ale i możesz zasięgnąć porady naszych doświadczonych konsultantów.

Co położyć na podłogę w domu? Sprawdź ofertę Komfort!

Wybór produktów, które posłużą nam do stworzenia doskonałej podłogi, musi być bardzo przemyślany. Jest to bowiem jeden z najrzadziej wymienianych elementów w całym mieszkaniu. Oznacza to, że wybierając, co położyć na podłogę dziś, podejmujemy decyzję na lata. Po jakie opcje najczęściej sięgamy?

– Panele — podłoga z laminowanych paneli to nadal bardzo popularny wybór wśród klientów salonów Komfort. Różnorodność wzorów, wersji kolorystycznych i stosunkowo niska cena to zdecydowane atuty tego rozwiązania.

– Podłoga drewniana — deski podłogowe lub parkiet to trwałość, klasyczna elegancja oraz odporność na upływ czasu. Drewniana podłoga doskonale się starzeje; może być także odnawiane. Poza tym nigdy nie wychodzi z mody.

– Podłoga winylowa — najczęściej w postaci paneli lub elastycznej wykładziny. Wodoodporna, wytrzymała i dostępna w ogromnej liczbie wzorów. Produkty z winylu doskonale sprawdzą się na podłodze w kuchni, a nawet łazience.

– Płytki ceramiczne — najczęstszy wybór na podłogę w łazience i kuchni. Łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe, również dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, a także w wielu kształtach i rozmiarach.

 

Salony Komfort w Warszawie — skorzystaj z naszego doświadczenia

Chcesz znaleźć naprawdę idealną podłogę dla swojego domu? Odwiedź jeden z naszych salonów w Warszawie. Nie tylko dlatego, że oferujemy niezwykle rozbudowany asortyment produktów stworzonych z myślą o posadzkach w różnych pomieszczeniach. Dzięki nam również podjęcie decyzji o tym, co wybrać, będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Doskonale wiemy, że w gąszczu proponowanych produktów można się pogubić — szczególnie jeśli nie ma się doświadczenia w urządzaniu wnętrz i wyborze materiałów wykończeniowych. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by maksymalnie ułatwić Ci zakupy — tak, by stały się prawdziwą przyjemnością.

W naszych sklepach znajdziesz wyspecjalizowanych doradców, którzy pomogą Ci znaleźć produkty, które najlepiej sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, a także w panujących w nim warunkach. Nie wiesz, czym wykończyć podłogę w salonie? A może wahasz się między klasycznymi płytkami do łazienki, a nowoczesną podłogą PVC? Nasi konsultanci pomogą rozwiązać Twój problem!

Możesz też skorzystać z usług projektowania wnętrz. Współpracujemy z architektami i projektantami, którzy stworzą dla Ciebie idealną aranżację, dopasowaną do Twoich potrzeb oraz preferencji. Możesz także skonsultować z nimi swój własny projekt — dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybierzesz naprawdę to, co najlepsze.

Panele, parkiety i płytki w Komfort Warszawa

Wszystko, czego możesz potrzebować, by stworzyć piękną i funkcjonalną podłogę znajdziesz w warszawskich salonach Komfort. Odwiedź jeden z naszych sklepów również po to, by skorzystać z bogatej oferty dodatkowych usług, w tym doradztwa oraz projektowania wnętrz.

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Plac Szwedzki 3, Janki

Centrum handlowe HOMEPARK w Jankach to największe regionalne centrum Handlowe Mazowsza. Doskonała lokalizacja sprawia, że łatwo dotrzesz do nas z Włoch czy Ochoty, a także pobliskich miejscowości. Zapraszamy do odwiedzin zwłaszcza mieszkańców Raszyna, Sękocina, a także Piastowa i Pruszkowa.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki
691 761 493

 

Pełną ofertę usług znajdziesz także w innych salonach Komfort:

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Górczewska 218, Warszawa

Komfort – Podłogi, Dywany i Drzwi

Górczewska 218, 01-460 Warszawa
511 770 361

 

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Puławska 427, Warszawa

Komfort – Podłogi, Dywany i Drzwi

Puławska 427, 02-801 Warszawa
885 985 164

 

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Mineralna 3, 01-001 Warszawa
885 987 583

 

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Malborska 49, 03-286 Warszawa
885 982 456

 

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Głębocka 13, 03-287 Warszawa
691 350 982

 

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Elektronowa 2, Warszawa

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa
887 776 684

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.