Paczki świąteczne dla osób samotnych w Milanówku

Milanówek

Ze względu na stan epidemiczny w regionie nie odbędzie się Wigilia dla osób samotnych. Zamiast publicznej imprezy, zorganizowana będzie wyjątkowa akcja. W przedsięwzięcie może zaangażować się każdy.

Do świąt Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu. Nie wszyscy będą mogli spędzić ten czas radośnie. Aby osłodzić trudy życia codziennego wielu potrzebujących mieszkańców, można podarować im paczki, które będą prezentami od serca.

Aby wziąć udział w szczytnej akcji należy podarować produkty, bądź przedmioty, które można zapakować. Istnieje również możliwość wpłacenia darowizny z przeznaczeniem na zakup towaru na prezenty.

Produkty zbierane są w ilości minimum 20 sztuk określonego rodzaju. Zgodnie z wytycznymi paczki powinny mieć podobną wartość i zawartość.

Pracownicy OPS z Milanówka dostarczą paczki do mieszkańców.

Każdy, kto chce podarować paczkę bądź fundusze na jej zorganizowanie powinien zgłosić się do milanowskiego Centrum kultury (MCK), po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Telefon do MCK

606 742 666

Istnieje również możliwość umówienia spotkania z pracownikami MCK drogą mailową. sekretariat@mckmilanowek.pl

Darowizny pieniężne zbierane są na konto MCK:

77 9291 0001 0086 8411 2000 0010 z dopiskiem „Darowizna na rzecz wigilii 2020”.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.