Otwarcie placów zabaw w Gminie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Maz.

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada, odbędzie się uroczyste otwarcie placów zabaw i siłowni plenerowych na terenie grodziskich sołectw.

Mimo że w kalendarzu widnieje połowa listopada, grodziska gmina nie odpuszcza z gorącymi wydarzeniami. Najbliższe odbędą się w czterech sołectwach.

Co będziemy świętować? Otóż włodarze Gminy zapraszają na uroczyste otwarcie placów zabaw w: Opypach, Mościskach, Izdebnie Kościelnym i Chlebni.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 otwarciem placu zabaw w Opypach, przy świetlicy wiejskiej. O 11.45 w Mościskach otwarta zostanie siłownia plenerowa – także przy świetlicy wiejskiej.

Następnie, o godz. 12.30, otwarty zostanie plac zabaw w Izdebnie Kościelnym – przy świetlicy wiejskiej przy OSP. O 13.15 nastąpi otwarcie placu zabaw i siłowni plenerowej w Chlebni – także przy świetlicy wiejskiej.

Wydarzenia będą miały charakter piknikowy. Podczas otwarcia (jak również po nim) dorośli i dzieci będą mogli sprawdzić zainstalowane urządzenia w praktyce.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.