Otwarcie ALDI w Milanówku coraz bliżej

Milanówek

Mieszkańcy Milanówka niebawem będą mogli zrobić zakupy w nowym supermarkecie. Przy ul. Królewskiej będzie działać ALDI.

ALDI to niemiecka sieć supermarketów posiadająca w Polsce ponad 160 sklepów. ALDI coraz mocniej stawia na polski rynek i dlatego w planach ma otwarcie kolejnych punktów. W ostatnich latach ALDI powstał w Grodzisku Mazowieckim. Teraz pora na Milanówek!

W Milanówku sklep powstaje przy ul. Królewskiej. Prace idą pełna parą. Postanowiliśmy sprawdzić na kiedy planowane jest otwarcie marketu. Mieszkańcy Milanówka i okolic muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. – Potwierdzam, że w ciągu najbliższych tygodni zaprosimy mieszkańców Milanówka na wielkie otwarcie naszego sklepu. Jest to dla nas zawsze wielka radość móc powitać nowych klientów, by pokazać im, że wysokiej jakości produkty można nabyć w możliwie niskiej cenie. Na dzień otwarcia dodatkowo planujemy mnóstwo promocji i atrakcji, dlatego tym bardziej zapraszamy – poinformowało nas Biuro Prasowe ALDI.

Na kiedy planowane jest wielkie otwarcie? Tego przedstawiciele nie chcą zdradzić. – Przyjęliśmy jednak zasadę, że konkretną datę komunikujemy w momencie, gdy mamy 100 procentową pewność co do zaplanowanego dnia otwarcia. Na pewno będziemy informowali o tym fakcie z wyprzedzeniem – dodają przedstawiciele ALDI

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Otwarcie ALDI w Milanówku coraz bliżej”

  1. Tomek pisze:

    Tylko po co.

  2. Mieszkaniec. pisze:

    Pytanie do burmistrza Milanówka – kiedy ktoś ZLIKWIDUJE , a nie PRZEGONI stado dzikich świń z terenu osiedla mieszkaniowego i rzeki Rokitnicy w Milanówku . Burmistrzu nie wystarczy dumnie pozować do zdjęcia i otwierać centrum bezpieczeństwa. Trzeba zobaczyć co zrobiły dzikie świnie między blokami i nie róbcie jaj, że straż miejska przepędzi świnie parę metrów dalej. Ciekawe czy ten komentarz coś da

  3. Weronika pisze:

    Mam propozycję,proszę uprzedzić wyborców PIS-u,że sklep ALDI to niemiecka sieć i po zjedzeniu produktów z tego sklepu będą głosować na TUSKA i mówić po niemiecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły