Ostatni poród na Wrzesinie w 2022 roku

Pruszków

W Szpitalu na Wrzesinie, w Sylwestra, urodził się ostatni pruszkowianin.

Grodzisk Mazowiecki z wielką pompą przyjmuje pierwszego grodziszczanina narodzonego w nowym roku, a w Pruszkowie wyjątkowe narodziny są te ostatnie, jeszcze w starym roku. Właśnie 31 grudnia 2022 roku o godz. 2.19 przyszedł na świat kolejny mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Syn Pani Oleksandry, mieszkanki powiatu, ważył 3200 g i mierzył 53 cm. Chłopiec był 988 dzieckiem, które przyszło na świat w pruszkowskim szpitalu.

W związku z ostatnimi narodzinami w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie, mama i maluszek otrzymali bon podarunkowy na pierwsze zakupy i upominki dziecięce. Podarki w imieniu Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego, wręczył personel medyczny Oddziału Ginekologiczno-Położniczego szpitala na Wrzesinie.

Świeżo upieczonym rodzicom oraz ich synkowi, a także rodzicom i dzieciom, którzy dopiero planują pojawienie się na oddziale położniczym pruszkowskiego szpitala, życzymy dużo zdrowia, siły i radości.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.