OSP Nadarzyn z dofinansowaniem z Mazowsza

Nadarzyn

Ochotnicza Straż Pożarna z Nadarzyna otrzymała dofinansowanie z budżetu Mazowsza. To duże wsparcie dla druhów – na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Strażacy na co dzień narażają życie, byśmy mogli czuć się bezpiecznie. Dlatego ważne jest, aby mieli do dyspozycji dobry sprzęt.

21 września OSP w Nadarzynie otrzymała dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego. – Środki pozyskane przez Urząd Gminy pozwolą na zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia i mienia mieszkańców. W tym roku z tego samego programu otrzymaliśmy także wcześniej dofinansowanie na remont remizy w Młochowie – informuje wójt Nadarzyna, Dariusz Zwoliński. Kwota dofinansowania to ponad 38 tys. zł.

W uroczystym podpisaniu umowy z Urzędem Marszałkowskim na dofinansowanie OSP wzięli udział: wójt Nadarzyna Dariusz Zwoliński, skarbnik gminy Magdalena Sieczka oraz naczelnik OSP Nadarzyn Krzysztof Hamernik.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “OSP Nadarzyn z dofinansowaniem z Mazowsza”

  1. Jola pisze:

    O totalni, w niedzielę spacerowali z targowicą, i postkomunistami, którzy byli w PZPR czyli partii przeciwko demokracji.. podziękujemy Wam w wyborach samorządowych. Nikt tak nie upolitycznił Nadarzyna jak Ci Panowie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły