OSP Milanówek przeniesiony na ul. Warszawską

Milanówek

Ochotnicza Straż Pożarna w Milanówku tymczasowo przeniosła się do hal „Jedwabiu”. Powód? Budowa nowej strażnicy.

Druhowie z milanowskiej OSP już nie mogą doczekać się rozpoczęcia budowy nowej strażnicy, która będzie częścią centrum bezpieczeństwa. Rozbiórka starej siedziby rozpocznie się lada dzień. Na czas budowy nowej strażnicy, druhowie korzystają z hal „Jedwabnika” przy ul. Warszawskiej. Przenosiny są na końcowym etapie, jednak do akcji wyjeżdżają już z tymczasowej siedziby. Napotykają tam jednak na trudności. Jakie?

W piątek, 13 stycznia strażacy mieli pierwszy wyjazd z „Jedwabnika”. Po powrocie okazało się, że nie mogą wrócić do swojej hali, bo przed bramą wjazdową ktoś zaparkował samochód. W przyszłości będziemy publikować zdjęcia „mistrzów parkowania”, jeśli sytuacja będzie się powtarzać, oraz powiadamiać odpowiednie służby o zaistniałym fakcie – informują druhowie z OSP.

Wraz ze strażakami przypominamy, że postój utrudniający wjazd lub wyjazd z bramy, garażu, parkingu lub wnęki postojowej jest zabroniony. Złamanie tego zakazu grozi mandatem i odholowaniem pojazdu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.