Mimo dużego mrozu 6 stycznia na ulicach naszego regionu pojawiły się Orszaki Trzech Króli. Przemarsz barwnych korowodów możecie zobaczyć na zdjęciach.

Milanówek, Nadarzyn Pruszków i Piastów – między innymi w tych miejscowościach można było podziwiać Orszaki Trzech Króli. Wszystko ze względu na Objawienie Pańskie, którego jednym z symboli jest historia opisana w Ewangelii św. Matusza opowiadająca o tym jak trzech mędrców ze Wschodu przybywa do Betlejem, by oddać pokłon małemu Jezusowi. I właśnie z tego względu w korowodzie orszakowym można spotkać tzw. Trzech Króli.

Mimo dużego mrozu orszaki w naszym regionie wyszły na ulice miast. Obok członków korowodu prężnie maszerowali również przedstawiciele lokalnych samorządów. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.