Okradł sklep muzyczny

Region

Kradzieże i włamania są w obecnych czasach dość powszechne. Najczęściej okradane są kioski lub małe sklepiki. Tym razem jednak włamano się do sklepu muzycznego.

Kilka dni temu dwaj funkcjonariusze wracający po służbie do domu spostrzegli dziwnie zachowującego się nastolatka. Chłopak wyłamał roletę sklepu muzycznego przy ulicy Wojska Polskiego w Pruszkowie.

Policjanci zaparkowali swoje prywatne auto przed sklepem i zaczekali na włamywacza. 18-letni Michał Sz. wyszedł ze sklepu wprost na funkcjonariuszy. Łupem złodzieja padły trzy opakowania strun gitarowych, dwie ustne harmonijki i procesor gitarowy.

Osiemnastolatek trafił do komendy, obecnie jest już na wolności. Cała sprawa została przekazana do prokuratury. Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.