Okradał firmę i posiadał marihuanę. Usłyszał zarzuty.

Grodzisk Maz.

7 zarzutów usłyszał 29-latek zatrzymany przez grodziskich policjantów. 6 dotyczy kradzieży mienia, 1 – posiadanie środków odurzających. Teraz odpracuje swoje winy społecznie.

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy otrzymali zgłoszenie kradzieży w jednej z miejscowych firm. Policjanci z Wydziału Kryminalnego namierzyli złodzieja. Z ich ustaleń wynikało, że to jeden z pracowników firmy. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania jego auta funkcjonariusze znaleźli marihuanę, w miejscu zamieszkania – opakowania po towarach, które zginęły w miejscu jego pracy.

Jak relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim – Podczas dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci ustalili, że zatrzymany w tym roku mógł dokonać sześciu kradzieży towaru, który przewoził do zakładu pracy. Wartość skradzionych elektronarzędzi i artykułów sportowych została wyceniona przez właściciela na około 22 tysięcy złotych.

Mężczyzna usłyszał w sumie 7 zarzutów – kradzieży i posiadania środków odurzających. 29-latek przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze – wykonywaniu prac społecznych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Okradał firmę i posiadał marihuanę. Usłyszał zarzuty.”

  1. olo pisze:

    może w reformie więziennictwa czy jakoś tak, PIS uchwali podawanie do wiadomości publicznej wizerunku i danych takich odpadów ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły