Ogrzejmy Bożkę!

Pruszków

Bożka – dusza-człowiek, zwykle przyczynia się do uśmiechów zwłaszcza przedszkolaków z „Jedynki”. Dzisiaj, jak nigdy potrzebuje Waszego wsparcia.

24 stycznia w domu Bożki doszło do pożaru. Jego przyczyną były sadze w kominie. Szybka reakcja strażaków z Pruszkowa i OSP Moszna nie uchroniły komina i instalacji grzewczej. Okazało się, że komin, do którego jest podłączony piec nie może być już dłużej użytkowany. Do tego naprawa instalacji grzewczej, naprawa zniszczeń…

Dzięki wsparciu wielu osób znalazło się rozwiązanie. Minimalne koszty, jakie trzeba ponieść na naprawy i nową instalację grzewczą znacznie przekraczają możliwości finansowe Bożki. Brakuje 27 tys. zł.
Bożka zawsze wszystkim pomagała, a sama nigdy o nic nie prosiła. Teraz też jest jej bardzo trudno. Jednak przyszedł ten moment kiedy Wasza pomoc dla Bożki jest bardzo potrzebna.

Ogrzejmy Bożkę! W tym celu uruchomiono zrzutkę – każdy może ją wesprzeć!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.