Oferty na budowę boiska za wysokie

Michałowice

Władze gminy Michałowice szukają firmy, która zajmie się budową nowego boiska sportowego w Granicy. Obiekt ma powstać tuż obok istniejącego boiska i kortów tenisowych w Granicy.

W ramach inwestycji planowana jest budowa boiska do piłki nożnej o wymiarach 30×62 m. Boisko będzie pokryte nawierzchnia z trawy syntetycznej, pojawią się tu również piłkochwyty. Dodatkowo zaplanowano tu montaż elementów małej architektury, takich jak ławki, wiaty, czy kosze na śmieci. Boisko zostanie również oświetlone. Inwestycja będzie wymagała wycinki drzew, ale w zamian zostaną wykonane nasadzenia zastępcze.

Władze gminy Michałowice szukają firmy, która zajmie się budową boiska. Jeśli uda się wybrać wykonawcę, to jest szansa, że dzieci będą mogły z niego skorzystać tuz po wakacjach. Termin realizacji prac to 120 dni od momentu podpisania umowy.

Niestety wiele wskazuje na to, że przetarg na budowę boiska zostanie unieważniony. Powód? W postępowaniu złożono dwie oferty, które znacznie przekraczają budżet zakładany na realizację prac. Gmina na budowę boiska chce wydać 553 tys. zł. Tymczasem najniższa oferta opiewała na 1,7 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.