Odśnieżanie z promilami

Region

Zarządcy osiedli, stacji paliw czy nawet prywatnych posesji mają obowiązek odśnieżania. Właściciel jednej ze stacji paliw w Grodzisku Mazowieckim tak przejął się tym nakazem, że do odśnieżania skierował pracownika pod wpływem alkoholu.

W piątek, 12 lutego około godziny 17:00 na komendę w Grodzisku Mazowieckim wpłynęło zawiadomienie o nietrzeźwym kierowcy koparki. Na wskazany adres została skierowana załoga policji.

Gdy funkcjonariusze dotarli na teren jednej ze stacji paliw szybko odnaleźli wskazanego w zgłoszeniu mężczyznę. Po krótkiej rozmowie z 34-letnim Marcinem S. dowiedzieli się, że dostał on polecenie odśnieżenia terenu stacji od właściciela koparki. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości i wylegitymowany. Badanie wykazało 3,1 promila alkoholu w organizmie, dodatkowo okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

Marcin S. został przewieziony do grodziskiej komendy. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze ustalają, dlaczego zatrzymany otrzymał zlecenie odśnieżania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe