Odpowie za groźby

Region

Grodziscy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który dwukrotnie wszczynał awanturę i groził pokrzywdzonej pobiciem.

Do komisariatu policji w Grodzisku zgłosiła się kobieta, która złożyła doniesienie o znajomym, grożącym jej pobiciem. Policjanci na podstawie przesłuchania ustalili, że kilka dni wcześniej podejrzany 34-latek spotkał pokrzywdzoną pod sklepem nocnym. Paweł K. wszczął awanturę, a następnie próbował zastraszyć znajomą pobiciem, o ile ta zgłosi to na policję. Po kilku dniach sytuacja się powtórzyła, jednak tym razem przerażona kobieta zdecydowała się poprosić o pomoc funkcjonariuszy.

Policjanci poszukiwali ukrywającego się Pawła K przez dwa dni. Wczoraj grodziski patrol namierzył 34-latka na ul. Gołębiej. Za kierowanie gróźb karalnych grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.