Odpowie za posiadanie amfetaminy

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej patrolówki zatrzymali do kontroli 25-latka. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

W nocy ze środy na czwartek tuż po godz. 1.00 na ul. Powstańców w Pruszkowie policjanci z patrolu podczas kontroli pojazdu ujawnili u kierowcy „zawiniątko” ze białym proszkiem. Mężczyzna przyznał, że jest to amfetamina, co potwierdziło wstępne badanie testerem narkotykowym.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, a po czynnościach osadzony w policyjnym areszcie. 25-latek usłyszał już zarzut złamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Odpowie za posiadanie amfetaminy”

 1. dr.kaszel pisze:

  a czy nie lepiej dać mu to wszystko na raz do nosa? tyle się mówi o oczyszczaniu miasta ze śmieci odpadów itp . no bo do czego toto dojdzie ? co najwyżej do sklepu nocnego lub do punktu wymiany gotówki na proszek . jak to głoszą aktywiści zieloni trzeba oczyszczać środowisko z producentów zbędnego co2 . czy warto toto „osadzać”? a nie lepiej od razu na oddział patologii w akademii medycznej?

 2. Antyćpun pisze:

  Jazda z ćpunami! Dziś rządzi wymiar sprawiedliwości! Tak trzymać

 3. Anonim pisze:

  Brawo!!!

 4. Cccss pisze:

  Kontrola oczywiście przypadkowa bez podstawy prawnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły