Odpalił racę na meczu. Został zatrzymany

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podczas meczu piłkarskiego w Pruszkowie odpalił… race. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek podczas meczy Znicza Pruszków z Wisłą Kraków. W trakcie spotkania około godz. 21.50 32-letni mężczyzna odpalił dwie petardy stroboskopowe. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których była zarejestrowana sylwetka sprawcy.

Po analizie zebranych danych policjanci zatrzymali mieszkańca Pruszkowa. – Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych dotyczący posiadania i użycia materiałów pirotechnicznych. Przyznał się do winy, choć twierdził, że nie wiedział, że nie może posiadać ani odpalać petard podczas meczu – informuje Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.