Oddaj krew na Dzień Dziecka

Region

W sobotę, 29 maja wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku.

Inicjatywa związana jest z festynem organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców postanowili do typowych obchodów dołączyć akcję krwiodawstwa.

Zebrana podczas akcji krew ma trafić do warszawskich szpitali dziecięcych. Dodatkowo podczas festynu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na statutowe cele organizacji „UNICEF”. Szkoła Podstawowa nr 2 z Milanówka należy, bowiem do Klubu Szkół UNIECEFU.

Ambulans z Instytutu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie dostępny w godzinach 10.00 – 14.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.