Od września nie pojedziemy ul. Sienkiewicza

Pruszków

Praca przy przebudowie ul. Sienkiewicza wre. Od 2 września szykują się kolejne utrudnienia, na szczęście te nie potrwają zbyt długo

Już od najbliższego piątku nie przejedziemy pruszkowską ul. Sienkiewicza. Droga będzie zamknięta od ul. Obrońców Pokoju do ronda przy CH Nowa Stacja (od strony Straży Pożarnej – przyp. red.) – czytamy w komunikacie wydanym przez Starostwo Powiatu Pruszkowskiego. Zamknięcie jest związane z koniecznością wykonania oznakowania poziomego drogi. To jeden z ostatnich elementów tej inwestycji.

Dla zamkniętej ulicy jest objazd. Wyznaczono go ul. Kościuszki, Al. Wojska Polskiego, Powstańców, Staszica.

Ważne jest to, że ulica zamknięta będzie jedynie dla samochodów. Dojście dla pieszych do stacji kolejowej będzie utrzymane tak jak dotychczas.

O dalszych zmianach w organizacji ruchu będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Od września nie pojedziemy ul. Sienkiewicza”

 1. Notes pisze:

  Sienkiewicza zamknięte, objazdy wytyczone,ale żaden debil nie pomyślał że większość ulic jest jednokierunkowa, i w tym momencie zrobili dwukierunkowa, nie zrobili zakazu postoju, przez co są cholerne korki, k…są, wystarczy trochę pomyśleć,ale najwyraźniej niektórzy mają z tym problem

 2. C Hodak pisze:

  Korzystajcie bo deptak przy PKP to rzadkość!

 3. Gość2 pisze:

  Czyżby powiatowe szkodniki zorientowały się, że zostały jeszcze jakieś drzewa do wycięcia?

  • MJP pisze:

   Opłaca cię zespół hejt+ z ministerstwa sprawiedliwości? Ile płacą?

   • Marcin B. pisze:

    I po co ten partyjny manifest. Pax między Pruszkowiaki. Przecież w kwestii psucia przestrzeni publicznej, dewastacji krajobrazu kulturowego i podporządkowania życia oraz interesu publicznego interesowi korporacji lub lokalnej oligarchii, wszystkie partie polityczne praktycznie się nie różnią. Czy pobożni, czy bezbożni, czy europejscy, czy światowi, równo wypełniają swoją misję w zgodzie z założeniami kapitalizmu inkluzywnego drenując finanse publiczne, a nam dokręcając śrubę w duchu dowolnej ideologii.

 4. Marcin B. pisze:

  Psucia infrastruktury technicznej na terenie miasta ciąg dalszy w myśl zasady leczenia kaca klinem. A może w końcu powiatowi aparatczycy skończą z tą farsą i wyprostują ulicę Sienkiewicza likwidując oba zbędne placki zwane rondami i przywrócą łagodne wyłukowanie wejścia Sienkiewicza w Staszica jak dawniej? Już kto miał zarobić to zarobił, więc teraz wypadałoby posprzątać po poprzedniku. No i oczywiście rozebrać łącznik Sygietyńskiej z Sienkiewicza, przeprosić mieszkańców za próbę poprawy dojazdu na pola parzniewskie dla podbicia ich ceny kosztem Pruszkowa i spokoju mieszkańców śródmieścia. Panie Makuch, krótko: w czyim interesie pan działa?

  • MJP pisze:

   A pomyślałeś o mieszkańcach Staszica i o tłumie aut na ul. Powstańców? Jadąc od Parzniewa w kierunku Warszawy obecnie mija się trzy szkoły. Chyba lepiej puścić te auta wzdłuż torów PKP omijając centrum?

   • Marcin B. pisze:

    Nie. Ani przez centrum, ani przez Nową Wieś. Ruch z Parzniewa
    do Warszawy powinien być wyprowadzony z Pruszkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły