Od poniedziałku ruszają prace na ul. Biskupickiej

Brwinów

Od poniedziałku 25 września droga wojewódzka nr 720 zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Szkolnej do południowego wlotu ul. Glinianej. Kierowcy i mieszkańcy musza przygotować się na utrudnienia.

W pierwszym etapie roboty będą obejmować budowę ciągu pieszo-rowerowego po nieparzystej stronie ulicy. W tym samym czasie będzie powstawać kanalizacja deszczowa w ul. Suwalskiej i ul. Glinianej. Prowadzenie prac przy zamkniętej drodze pozwoli na szybsze zakończenie całej inwestycji. Kolejne etapy przebudowy rozpoczną się po dotarciu z kanalizacją deszczową wzdłuż ul. Glinianej do Biskupickiej.

W związku z rozpoczęciem prac nad przebudową ul. Biskupickiej na tym odcinku autobusy linii B1, B2, B4 i B5 pojadą objazdem ulicami: Szkolną, Kościelną, Łomżyńską, Płocką i Glinianą.
Przystanek Ciechanowska z ul. Biskupickiej zostanie przeniesiony na ul. Kościelną (w okolice posesji nr 24).

Przez najbliższe miesiące należy liczyć się z utrudnieniami, ale dzięki przebudowie ul. Biskupickiej – gdzie powstanie nowa nawierzchnia, chodnik, ciąg pieszo-rowerowy i kanalizacja deszczowa – znacząco poprawią bezpieczeństwo i komfort jej użytkowników oraz mieszkańców okolicznych posesji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Od poniedziałku ruszają prace na ul. Biskupickiej”

 1. Komedia jakaś? pisze:

  A w piątek napiszą, że od poniedziałku 02/10 zacznie się remont

 2. kukuś pisze:

  To już mają tydzień przesunięcia ! Będą się z tym bawić jak ze schodami w tunelu !

 3. zofija pisze:

  Drugie podejście,pytanie: kiedy nowy przetarg

 4. Hcvh pisze:

  Pozdrawiam mieszkańców kościelnej i łomżyńskiej, dobre tam rajdy będziecie mieli pod oknami xddd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły