Od jutra ul. Sienkiewicza będzie zamknięta

Pruszków

Praca przy przebudowie ul. Sienkiewicza wre. Przypominamy, że od 2 września szykują się kolejne utrudnienia, na szczęście te nie potrwają zbyt długo

Już od najbliższego piątku nie przejedziemy pruszkowską ul. Sienkiewicza. Droga będzie zamknięta od ul. Obrońców Pokoju do ronda przy CH Nowa Stacja – czytamy w komunikacie wydanym przez Starostwo Powiatu Pruszkowskiego. Zamknięcie jest związane z koniecznością wykonania oznakowania poziomego drogi. To jeden z ostatnich elementów tej inwestycji.

Dla zamkniętej ulicy jest objazd. Wyznaczono go ul. Kościuszki, Al. Wojska Polskiego, Powstańców, Staszica.

Ważne jest to, że ulica zamknięta będzie jedynie dla samochodów. Dojście dla pieszych do stacji kolejowej będzie utrzymane tak jak dotychczas.

O dalszych zmianach w organizacji ruchu będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Od jutra ul. Sienkiewicza będzie zamknięta”

 1. Pan M pisze:

  Kto ma latyfundia na Parzniewie i chce podbić ich cenę przed sprzedażą deweloperom lub zobowiązał się do zapewnienia szybszego dojazdu kosztem mieszkańców Pruszkowa? W czyim interesie działają orędownicy łącznika Sygietyńskiej – Sienkiewicza a następnie tzw. ulicy Przytorowej???

 2. P. pisze:

  Na tym odcinku wycięto sporo drzew.
  A gdzie nowe nasadzenia drzew?
  Miejsca jest sporo, jak chociażby w ciągu przy dawnej ESKAEM CAFE.

 3. Marcin B. pisze:

  Ciąg dalszy psucia infrastruktury technicznej. A może w końcu powiatowi aparatczycy skończą z tą farsą i wyprostują ulicę Sienkiewicza likwidując oba zbędne placki zrobione za kadencji Gołosia i zwane przewrotnie rondami oraz przywrócą łagodne wyłukowanie wejścia ulicy Sienkiewicza w Staszica jak dawniej. Wypadałoby w końcu posprzątać po poprzedniku. No i oczywiście rozebrać łącznik Sygietyńskiej z Sienkiewicza i również odtworzyć układ uliczny, odbudować skwerek, a także przeprosić mieszkańców za próbę poprawy dojazdu na pola parzniewskie dla podbicia ich ceny kosztem Pruszkowa i spokoju mieszkańców śródmieścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły